Zlatý středník - Soutěž komunikačních projektů

Au ; aneb Zlatý středník po třinácté - Markething.cz

Zlatý středník bude znát vítěze v dubnu | E15.cz

Zlatý středník má ČT edu i This is Locco, osobností PR je Simona Kijonková  - iDNES.cz
Zlatý středník má ČT edu i This is Locco, osobností PR je Simona Kijonková - iDNES.cz

Náš letošní spot byl oceněn v soutěži komunikačních projektů Zlatý středník  2022 ⋆ GTP CZ
Náš letošní spot byl oceněn v soutěži komunikačních projektů Zlatý středník 2022 ⋆ GTP CZ

PR Klub - 📸 Nadšení a radost výherců soutěže Zlatý středník je třeba  zachytit a sdílet! Proto se během slavnostního galavečera budete i  tentokrát moci spolu s kolegy vyfotit v oblíbené fotobudce
PR Klub - 📸 Nadšení a radost výherců soutěže Zlatý středník je třeba zachytit a sdílet! Proto se během slavnostního galavečera budete i tentokrát moci spolu s kolegy vyfotit v oblíbené fotobudce

Zlatý středník zveřejnil seznam prací na shortlistu | MediaGuru

Odborná soutěž Zlatý středník startuje letos zcela v novém a nově míří i na  Slovensko | PR Klub
Odborná soutěž Zlatý středník startuje letos zcela v novém a nově míří i na Slovensko | PR Klub

Zlatý středník prodloužil termín na přihlášky - Marketing & Media

Zlatý středník: Nejlepším covid projektem je ČT edu | MediaGuru

Zlaty strednik 0796_resize - Markething.cz

Zlatý středník – ČESKÁ MARKETINGOVÁ SPOLEČNOST

Zlatý středník – Wikipedie

Soutěž Zlatý středník: Získali jsme ocenění Top Rated za výroční zprávu –  Lesy hl. m. Prahy
Soutěž Zlatý středník: Získali jsme ocenění Top Rated za výroční zprávu – Lesy hl. m. Prahy

Ocenění TOP RATED v soutěži Zlatý středník | Česká bankovní asociace

Spot RAKO 135 let získal Zlatý středník 2017 - RAKO

Kampaň CHCI VUT získala ve Zlatém středníku dvě 3. místa - Aktuality – VUT

Zlatý středník 2019 - COT group

Zlatý středník - Pro média

DPD Czech Republic on Twitter: "Včera proběhlo vyhlášení soutěže Zlatý  středník @PRKlub_Czech, v rámci které se náš interní časopis DRIVE umístil  hned na prvním místě v kategorii Tištěný interní časopis! Gratulujeme celému
DPD Czech Republic on Twitter: "Včera proběhlo vyhlášení soutěže Zlatý středník @PRKlub_Czech, v rámci které se náš interní časopis DRIVE umístil hned na prvním místě v kategorii Tištěný interní časopis! Gratulujeme celému

Odstartoval nový ročník Zlatého středníku a rozšířil své soutěžní kategorie  | PR Klub
Odstartoval nový ročník Zlatého středníku a rozšířil své soutěžní kategorie | PR Klub

Zlatý středník zná své vítěze! Osobností PR se stal Vladimír Bystrov. | PR  Klub
Zlatý středník zná své vítěze! Osobností PR se stal Vladimír Bystrov. | PR Klub

CHM Communications - Zlatý středník 2020! Tentokrát za práci pro  Zásilkovnu. Děkujeme! | Facebook
CHM Communications - Zlatý středník 2020! Tentokrát za práci pro Zásilkovnu. Děkujeme! | Facebook

Jsme TOP RATED ve Zlatém středníku! | Stance Communications

Zlatý středník 20/21 představil své vítěze. Grand Prix i cena za Nejlepší  covid projekt patří ČT Edu : Marketing journal
Zlatý středník 20/21 představil své vítěze. Grand Prix i cena za Nejlepší covid projekt patří ČT Edu : Marketing journal

Zlatý středník 20/21: Startuje soutěž o nejlepší komunikační projekty |  Svět neziskovek
Zlatý středník 20/21: Startuje soutěž o nejlepší komunikační projekty | Svět neziskovek

Zlatý středník: nejlepší agenturou zvolili Fleishman–Hillard - Marketing &  Media
Zlatý středník: nejlepší agenturou zvolili Fleishman–Hillard - Marketing & Media