Sáblíková byla čtvrtá v závodě na 3000 m. Vyhrála nová rekordmanka |  iSport.cz
Sáblíková byla čtvrtá v závodě na 3000 m. Vyhrála nová rekordmanka | iSport.cz

Další zlato Martiny Sáblíkové | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

Martina sáblíková má zlato na trati 3000m - Vancouver 2010 - YouTube

Martina Sáblíková: smích i obavy před trojkou, o medaili jede 10 holek |  iSport.cz
Martina Sáblíková: smích i obavy před trojkou, o medaili jede 10 holek | iSport.cz

Martina Sáblíková - Wikipedia

1. Místo 3000m Salt Lake City 2020... - Martina Sáblíková | Facebook

Sáblíková překonala druhý rekord během dvou dnů a slaví 20. zlato z  mistrovství světa | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková překonala druhý rekord během dvou dnů a slaví 20. zlato z mistrovství světa | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Stříbný konec roku. Sáblíková na trojce v Naganu nestačila jen na Kanaďanku  | iSport.cz
Stříbný konec roku. Sáblíková na trojce v Naganu nestačila jen na Kanaďanku | iSport.cz

Sáblíková zajela světový rekord. Pak jí ho i se zlatem vyfoukla Ruska -  Deník.cz
Sáblíková zajela světový rekord. Pak jí ho i se zlatem vyfoukla Ruska - Deník.cz

Sáblíková skončila na 3000 m v Pekingu čtvrtá, vyhrála Schoutenová |  ČeskéNoviny.cz
Sáblíková skončila na 3000 m v Pekingu čtvrtá, vyhrála Schoutenová | ČeskéNoviny.cz

ČT sport - Martina Sáblíková, rychlobruslení Úspěchy 2013: • MS - 3000 m  stříbro • MS - 5000 m zlato • vítězka světového poháru 3000 m/5000 m  Myslíte si, že by se
ČT sport - Martina Sáblíková, rychlobruslení Úspěchy 2013: • MS - 3000 m stříbro • MS - 5000 m zlato • vítězka světového poháru 3000 m/5000 m Myslíte si, že by se

ČT sport - 🇨🇿 Martina Sáblíková obhájila světové zlato z trati na tři  kilometry. V čase 3:54,252 za sebou nechala úplně všechny soupeřky a  získala už jednadvacátou nejcennější medaili z MS 🥇👏
ČT sport - 🇨🇿 Martina Sáblíková obhájila světové zlato z trati na tři kilometry. V čase 3:54,252 za sebou nechala úplně všechny soupeřky a získala už jednadvacátou nejcennější medaili z MS 🥇👏

Devatenácté zlato pro Sáblíkovou. Rychlobruslařka na mistrovství světa  ovládla i pětikilometrovou trať | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Devatenácté zlato pro Sáblíkovou. Rychlobruslařka na mistrovství světa ovládla i pětikilometrovou trať | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Češka Sáblíková vybojovala zlato na 3000 m, dosiahla jedenásty titul na MS  | SPORTNET
Češka Sáblíková vybojovala zlato na 3000 m, dosiahla jedenásty titul na MS | SPORTNET

Martina Sáblíková – Wikipedie

Kolik ještě přidá Sáblíková triumfů? Medaili může přivézt klidně i z  Pekingu, jen musí vydržet zdraví | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Kolik ještě přidá Sáblíková triumfů? Medaili může přivézt klidně i z Pekingu, jen musí vydržet zdraví | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Mám splněno, v sobotu se ale chci poprat o další medaili, říká po svém  zlatu na 3000 m Sáblíková | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Mám splněno, v sobotu se ale chci poprat o další medaili, říká po svém zlatu na 3000 m Sáblíková | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Je legendou. Sáblíková dál překonává sama sebe: Dvacet zlatých? Ani to  nevnímám - Deník.cz
Je legendou. Sáblíková dál překonává sama sebe: Dvacet zlatých? Ani to nevnímám - Deník.cz

Sáblíkové těsně unikl na tříkilometrové trati bronz, Schoutenová vyhrála v  olympijském rekordu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíkové těsně unikl na tříkilometrové trati bronz, Schoutenová vyhrála v olympijském rekordu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Stříbrné drama! Sáblíková vylepšila opět světový rekord, ani to jí však na  zlato nestačilo - Sport.cz
Stříbrné drama! Sáblíková vylepšila opět světový rekord, ani to jí však na zlato nestačilo - Sport.cz