fosilní Iniciativa Bohužel sáblíková stříbro hluk spařit paní domácí

Sáblíková oslaví olympijské stříbro: Dám si vafle a klobásu, směje se -  Deník.cz
Sáblíková oslaví olympijské stříbro: Dám si vafle a klobásu, směje se - Deník.cz

Sáblíková na 'olympijské' trojce získala světové stříbro - Aktuálně.cz

Jedenáctá medaile z ME! Sáblíková bere z víceboje stříbro | iSport.cz

Dobrá práce. Sáblíková získala na mistrovství světa stříbro na trojce -  Deník.cz
Dobrá práce. Sáblíková získala na mistrovství světa stříbro na trojce - Deník.cz

Sáblíková získala na vícebojařském MS stříbro. Nestačila jen na Nizozemku  Wüstovou | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková získala na vícebojařském MS stříbro. Nestačila jen na Nizozemku Wüstovou | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Fotogalerie: Martina Sáblíková ukazuje zlatou a stříbrnou medaili, které  získala na světovém...
Fotogalerie: Martina Sáblíková ukazuje zlatou a stříbrnou medaili, které získala na světovém...

Špatná zpráva. Rychlobruslařka Sáblíková nebude obhajovat stříbro - Sport.cz

Středa v Soči: Sáblíková má zlato, štafeta biatlonistů stříbro. Hokejisté  na turnaji končí | Hospodářské noviny (HN.cz)
Středa v Soči: Sáblíková má zlato, štafeta biatlonistů stříbro. Hokejisté na turnaji končí | Hospodářské noviny (HN.cz)

Sáblíková vyhrála stříbro na ME ve víceboji. Zazářila v posledním závodu -  Aktuálně.cz
Sáblíková vyhrála stříbro na ME ve víceboji. Zazářila v posledním závodu - Aktuálně.cz

Sáblíková je stříbrná. Její stříbro má cenu zlata - Deník.cz

Hlavu má nastavenou na medaile. Poradila si s tím bravurně, řekl trenér  Novák k bronzu Sáblíkové | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Hlavu má nastavenou na medaile. Poradila si s tím bravurně, řekl trenér Novák k bronzu Sáblíkové | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

OLYMP CSMV | Fenomén Sáblíková: mistryně světa i stříbro za světový rekord  aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu 10.-16. 2.
OLYMP CSMV | Fenomén Sáblíková: mistryně světa i stříbro za světový rekord aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu 10.-16. 2.

Obrazem: Sáblíková dojela na mistrovství světa pro stříbro - Aktuálně.cz