Home

replika omluva Fly draka plzeň řím fotbal donáška domů Předvídat Obvod

Živě: Plzeň - AS Řím 1:1, Viktoria ve druhé půli udržela remízu s věhlasným  soupeřem - Aktuálně.cz
Živě: Plzeň - AS Řím 1:1, Viktoria ve druhé půli udržela remízu s věhlasným soupeřem - Aktuálně.cz

Reportáž ze zápasu: Plzeň - AS Řím 2:1 (0:0) | FC VIKTORIA Plzeň

AS Řím - Plzeň 4:1, po Džekově hattricku hosté ztratili naději na postup -  iDNES.cz
AS Řím - Plzeň 4:1, po Džekově hattricku hosté ztratili naději na postup - iDNES.cz

Historický úspěch Plzně! Mladíci zvítězili na hřišti AS Řím - Sport.cz

Plzeň porazila AS Řím 2:1 a ve skupině Ligy mistrů skončila třetí | Soutěže  | FOTBAL.CZ
Plzeň porazila AS Řím 2:1 a ve skupině Ligy mistrů skončila třetí | Soutěže | FOTBAL.CZ

Na Lize mistrů: FC Viktoria Plzeň vs. AS Řím 2:1 | Na Lize mistrů: FC  Viktoria Plzeň vs. AS Řím 2:1 | Fotogalerie | Jihočeský fotbal
Na Lize mistrů: FC Viktoria Plzeň vs. AS Řím 2:1 | Na Lize mistrů: FC Viktoria Plzeň vs. AS Řím 2:1 | Fotogalerie | Jihočeský fotbal

Živě: Plzeň - AS Řím 2:1, Viktorka zvládla dramatický duel a uhlídala třetí  místo - Aktuálně.cz
Živě: Plzeň - AS Řím 2:1, Viktorka zvládla dramatický duel a uhlídala třetí místo - Aktuálně.cz

Plzeň - AS Řím 2:1, Probuzený střelec Chorý trefil přestup do Evropské ligy  a desítky milionů k tomu - Sport.cz
Plzeň - AS Řím 2:1, Probuzený střelec Chorý trefil přestup do Evropské ligy a desítky milionů k tomu - Sport.cz

Plzeň zdolala AS Řím a těší se na Evropskou ligu. Postupový gól trefil  Chorý - Deník.cz
Plzeň zdolala AS Řím a těší se na Evropskou ligu. Postupový gól trefil Chorý - Deník.cz

Plzeň skolila AS Řím a postupuje do Evropské ligy, CSKA nepomohla ani výhra  na Realu - Aktuálně.cz
Plzeň skolila AS Řím a postupuje do Evropské ligy, CSKA nepomohla ani výhra na Realu - Aktuálně.cz

Plzeň - AS Řím 2:1, poháry na jaře budou, zajistil je gól Chorého - iDNES.cz

Viktoria Plzeň vybojovala se slavným AS Řím bod za remízu 1:1 | iROZHLAS -  spolehlivé zprávy
Viktoria Plzeň vybojovala se slavným AS Řím bod za remízu 1:1 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sestřih utkání Plzeň - AS Řím | Stream

O co hraje Plzeň s AS Řím: až 83 milionů, koeficient či Vrbovo kouzlo |  iSport.cz
O co hraje Plzeň s AS Řím: až 83 milionů, koeficient či Vrbovo kouzlo | iSport.cz

Viktoria vyhrála nad semifinalistou Ligy mistrů. Postupový gól trefil Chorý  - Plzeňský deník
Viktoria vyhrála nad semifinalistou Ligy mistrů. Postupový gól trefil Chorý - Plzeňský deník

Plzeň porazila Řím a zahraje si Evropskou ligu - Chrudimka.cz

SESTŘIH: AS Řím – Plzeň 5:0. Debakl Viktorie, triumf domácích řídil Džeko |  iSport.cz
SESTŘIH: AS Řím – Plzeň 5:0. Debakl Viktorie, triumf domácích řídil Džeko | iSport.cz

Debakl pro Plzeň. Díky hattricku Džeka vyhrál AS Řím 5:0 | Fotbal |  Lidovky.cz
Debakl pro Plzeň. Díky hattricku Džeka vyhrál AS Řím 5:0 | Fotbal | Lidovky.cz

AS Řím - Viktoria Plzeň 5:0 Liga mistrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Plzeň porazila Řím a slaví, CSKA má smůlu, i když zesměšnilo Real | TN.cz

Plzeňští fotbalisté po gólech Kovaříka a Chorého porazili AS Řím a  postupují do jarní části Evropské ligy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Plzeňští fotbalisté po gólech Kovaříka a Chorého porazili AS Řím a postupují do jarní části Evropské ligy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Liga mistrů: Plzeň - AS Řím 2:1. Chorý posunul Viktorii do Evropské ligy |  iSport.cz
Liga mistrů: Plzeň - AS Řím 2:1. Chorý posunul Viktorii do Evropské ligy | iSport.cz

Viktoria Plzeň - AS Řím: informace a live stream | BetArena.cz