Nezamyslice - TJ Sušice "B" 4:0 (3:0)... - TJ SUŠICE fotbal | Facebook

HANÁ NEZAMYSLICE, fotbal, ČESKO | Aukro

FOTBAL - ŠumavaNet.CZ - Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko

13.6.2015 - TJ Haná Nezamyslice - mistři okresního přeboru ve fotbale -  dorost | Městys Nezamyslice
13.6.2015 - TJ Haná Nezamyslice - mistři okresního přeboru ve fotbale - dorost | Městys Nezamyslice

Přípravné utkání dorostu U17 dne 16.6.2020 TJ Haná Nezamyslice U 19 - MFK  Vyškov/Dědice 5:7 poločas 1:3 - MFK Vyškov
Přípravné utkání dorostu U17 dne 16.6.2020 TJ Haná Nezamyslice U 19 - MFK Vyškov/Dědice 5:7 poločas 1:3 - MFK Vyškov

TJ Nezamyslice vs TJ Kašperské Hory 2:3 pen. 3:4 (1:0) – Mladí sportovci

OBRAZEM: Čtyři góly i penalty. Nezamyslice ztratily proti Kašperkám dva  body - Klatovský deník
OBRAZEM: Čtyři góly i penalty. Nezamyslice ztratily proti Kašperkám dva body - Klatovský deník

Nezamyslice - FC Ptení

Fotogalerie: Fotbal, III. třída: Nezamyslice - Dešenice - Klatovský deník

Máte rádi fotbal? Zajeďte si do Nezamyslic Zpravodajství | Regionální  zpravodajství Prostějovska
Máte rádi fotbal? Zajeďte si do Nezamyslic Zpravodajství | Regionální zpravodajství Prostějovska

Fotbalový klub TJ Haná | Městys Nezamyslice

Nezamyslice přečkaly krizi a na hody slavily vítězství - Prostějovský  Večerník
Nezamyslice přečkaly krizi a na hody slavily vítězství - Prostějovský Večerník

Nezamyslice se na podzim protrápily k jedenácti bodům - Prostějovský  Večerník
Nezamyslice se na podzim protrápily k jedenácti bodům - Prostějovský Večerník

Fotbal dorost, TJ Haná Nezamyslice - SK Radslavice, 28.10.2021 – Mojmír  Zapletal – album na Rajčeti
Fotbal dorost, TJ Haná Nezamyslice - SK Radslavice, 28.10.2021 – Mojmír Zapletal – album na Rajčeti

Vlaky na trase Olomouc – Prostějov – Nezamyslice nahradí autobusová doprava  | Doprava | Zprávy | Hanácká Drbna - zprávy z Olomouce a Olomouckého kraje
Vlaky na trase Olomouc – Prostějov – Nezamyslice nahradí autobusová doprava | Doprava | Zprávy | Hanácká Drbna - zprávy z Olomouce a Olomouckého kraje

TJ Sokol Nezamyslice - Sokol Pivín - YouTube

Fotogalerie - Svatováclavské slavnosti - Fotbalový zápas starých pánů -  24.9.2011/Svatováclavské slavnosti - Fotbalový zápas starých pánů TJ Haná  Nezamyslice - FC Dobromilice - 24.9.2011
Fotogalerie - Svatováclavské slavnosti - Fotbalový zápas starých pánů - 24.9.2011/Svatováclavské slavnosti - Fotbalový zápas starých pánů TJ Haná Nezamyslice - FC Dobromilice - 24.9.2011