Veselý porazil na MČR Vadlejcha, Špotáková získala patnáctý titul |  ČeskéNoviny.cz
Veselý porazil na MČR Vadlejcha, Špotáková získala patnáctý titul | ČeskéNoviny.cz

Železného rekord se otřásal v základech. Vetterovi chybělo 72 centimetrů -  Deník.cz
Železného rekord se otřásal v základech. Vetterovi chybělo 72 centimetrů - Deník.cz

Šok pro Špotákovou i další oštěpařky - Sport.cz

Živě: Finále oštěpu žen. O medaili z MS bojují hned tři české závodnice -  Aktuálně.cz
Živě: Finále oštěpu žen. O medaili z MS bojují hned tři české závodnice - Aktuálně.cz

4. den ME v atletice: Tři české oštěpařky slaví postup do finále | iSport.cz

Hod oštěpem – Wikipedie

Poslední hod přinesl Špotákové na ME bronz, štafeta doběhla šestá |  ČeskéNoviny.cz
Poslední hod přinesl Špotákové na ME bronz, štafeta doběhla šestá | ČeskéNoviny.cz

Mistrovstvi CR muzu a zen v atletice, 27. cervna 2021 ve Zline. Hod ostepem  - zeny. Barbora
Mistrovstvi CR muzu a zen v atletice, 27. cervna 2021 ve Zline. Hod ostepem - zeny. Barbora

ME v atletice 2022 Mnichov, Německo ⇒ program, výsledky ☀️ | BetArena.cz

OH Tokio 2021 | Dva Češi ve finále oštěpu: Je to hodně otevřené, ví  Vadlejch. Věří Indovi | iSport.cz
OH Tokio 2021 | Dva Češi ve finále oštěpu: Je to hodně otevřené, ví Vadlejch. Věří Indovi | iSport.cz

MČR v atletice: Špotáková slaví titul číslo 14, Jirka překonal český rekord  | iSport.cz
MČR v atletice: Špotáková slaví titul číslo 14, Jirka překonal český rekord | iSport.cz

Ogrodníková vládla na Odložilově memoriálu, Svoboda se dostal do čela  letošních evropských tabulek | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Ogrodníková vládla na Odložilově memoriálu, Svoboda se dostal do čela letošních evropských tabulek | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Oštěpařka Barbora Špotáková se v 41 letech loučí s bohatou sportovní  kariérou | Region
Oštěpařka Barbora Špotáková se v 41 letech loučí s bohatou sportovní kariérou | Region

72,28 metru. Světový rekord Barbory Špotákové za deset let nikdo nepřekonal  | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
72,28 metru. Světový rekord Barbory Špotákové za deset let nikdo nepřekonal | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Zlaté Báře ulétl oštěp k obhajobě olympijského zlata - Jablonecký deník

Špotáková, Ogrodníková i Tabačková. Ve finále mistrovství Evropy jsou  všechny české oštěpařky | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Špotáková, Ogrodníková i Tabačková. Ve finále mistrovství Evropy jsou všechny české oštěpařky | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Liou Š'-jing vyhrála olympijskou soutěž oštěpařek - Sport.cz

8. DEN MS: Ogrodníková skončila osmá, McLaughlinová pokořila světový rekord  - iDNES.cz
8. DEN MS: Ogrodníková skončila osmá, McLaughlinová pokořila světový rekord - iDNES.cz

Oštěpařka Andrejczyková vyhrála ve Splitu třetím výkonem historie 71,40 -  iDNES.cz
Oštěpařka Andrejczyková vyhrála ve Splitu třetím výkonem historie 71,40 - iDNES.cz

I dvoustovka patřila Američanům a sprinterkám Jamajky. Vadlejch si prvním  hodem zajistil finále – ČT sport – Česká televize
I dvoustovka patřila Američanům a sprinterkám Jamajky. Vadlejch si prvním hodem zajistil finále – ČT sport – Česká televize

Oštěpařky si v den vzpomínky na Danu Zátopkovou házely osobáky – Cysnews

Vadlejch v Mnichově ovládl deštivou oštěpařskou kvalifikaci. ‚Vést s 82  metry je skoro až divné,' řekl | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Vadlejch v Mnichově ovládl deštivou oštěpařskou kvalifikaci. ‚Vést s 82 metry je skoro až divné,' řekl | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Mnichov. Tady Špotáková podlehla vábení Železného, tady dá (možná) sbohem -  iDNES.cz
Mnichov. Tady Špotáková podlehla vábení Železného, tady dá (možná) sbohem - iDNES.cz

Na republikovém mistrovství zvítězila v oštěpu potřinácté Špotáková,  Ogrodníková byla třetí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Na republikovém mistrovství zvítězila v oštěpu potřinácté Špotáková, Ogrodníková byla třetí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy