SK Spartak Slatiňany : FK Náchod | FK Náchod s. r. o.

SK Spartak Slatiňany, z. s. - Fotbal - Webová stránka týkající se všech  oddílů a přehled sportovišť Spartaku .  https://skspartakslatinany.webnode.cz/ | Facebook
SK Spartak Slatiňany, z. s. - Fotbal - Webová stránka týkající se všech oddílů a přehled sportovišť Spartaku . https://skspartakslatinany.webnode.cz/ | Facebook

FOTBAL: Po gólově bohatém úvodu ve Slatiňanech zvlhl prach - Chrudimský  deník
FOTBAL: Po gólově bohatém úvodu ve Slatiňanech zvlhl prach - Chrudimský deník

Nábory :: SK Spartak Slatiňany z.s.

Halové turnaje :: SK Spartak Slatiňany z.s.

Nejsem žádný hamoun, raději na gól přihraji, říká střelec tří branek Trňák  - Chrudimský deník
Nejsem žádný hamoun, raději na gól přihraji, říká střelec tří branek Trňák - Chrudimský deník

FC Hradec Králové – SESTŘIH: Spartak Slatiňany - FC Hradec Králové 2:4 pp

SK Spartak Slatiňany, z. s. - Fotbal | Slatinany

fotbal slatiňany – Seznam.cz

SK Spartak Slatiňany, z. s. - Fotbal - Pohár Hejtmana I.kolo : Slatiňany -  Libišany 2:4 (2:1) Góly : Ivan Pytlík, Jan Johny Koblasa Prohra proti  favoritovi se vztyčenou hlavou, když jsme ještě o poločase vedli 2:1 !! |  Facebook
SK Spartak Slatiňany, z. s. - Fotbal - Pohár Hejtmana I.kolo : Slatiňany - Libišany 2:4 (2:1) Góly : Ivan Pytlík, Jan Johny Koblasa Prohra proti favoritovi se vztyčenou hlavou, když jsme ještě o poločase vedli 2:1 !! | Facebook

SK Spartak Slatiňany, z. s. - Fotbal - | Facebook

SPARTAK SLATIŇANY, fotbal | Aukro

Čáslavští fotbalisté na jaře poprvé prohráli. Ve Slatiňanech - Kutnohorský  deník
Čáslavští fotbalisté na jaře poprvé prohráli. Ve Slatiňanech - Kutnohorský deník

Klíčový zápas se Slatiňany Turnov nezvládl, zajímalo to jen 55 diváků! -  Naše Pojizeří
Klíčový zápas se Slatiňany Turnov nezvládl, zajímalo to jen 55 diváků! - Naše Pojizeří

Fotogalerie: Fotbal I.B třída: Slatiňany vyhrály v Třemošnici, Rozhovice  remizovaly doma s Načešicemi - Chrudimský deník
Fotogalerie: Fotbal I.B třída: Slatiňany vyhrály v Třemošnici, Rozhovice remizovaly doma s Načešicemi - Chrudimský deník

Fotbal: Hlinsko – Slatiňany 1:2 - YouTube

Oslavy 120 let fotbalu - fotbal muži A sk český brod - Slatiňany -  Sportovní Brod - Kalendář - Město Český Brod
Oslavy 120 let fotbalu - fotbal muži A sk český brod - Slatiňany - Sportovní Brod - Kalendář - Město Český Brod

Finále fotbalového Poháru hejtmana: Radují se Slatiňany - Pardubický deník