Home

lesk Citlivý pohyb fotbal portugalsko 1 liga tabulka Náhoda Pozadí siréna

Liga Portugal 2022/2023 live výsledky, Fotbal Portugalsko - Livesport.cz

Česko - Portugalsko 0:4, historický debakl fotbalistů, Schick nedal penaltu  - iDNES.cz
Česko - Portugalsko 0:4, historický debakl fotbalistů, Schick nedal penaltu - iDNES.cz

Portugalsko - Česko 2:0, Poločas Ronaldovi a spol. stačil. Na Portugalce  Češi neměli - Sport.cz
Portugalsko - Česko 2:0, Poločas Ronaldovi a spol. stačil. Na Portugalce Češi neměli - Sport.cz

Fortuna liga: Výsledky zápasov online | Šport.sk

Liga národů UEFA 2022/2023: ✔️ los, program, skupiny, výsledky | BetArena.cz

Krutá prohra. Češi dostali od Portugalska čtyři branky | Reprezentace |  FOTBAL.CZ
Krutá prohra. Češi dostali od Portugalska čtyři branky | Reprezentace | FOTBAL.CZ

Portugalsko na kolenou. Snová jízda Maroka pokračuje, zahraje si semifinále  MS - Aktuálně.cz
Portugalsko na kolenou. Snová jízda Maroka pokračuje, zahraje si semifinále MS - Aktuálně.cz

Liga Portugalsko Bwin【2022/2023】✔️ informace, tabulka, tituly | BetArena.cz

Portugalsko - Švýcarsko 4:0: Ronaldo zářil, hattrick mu sebral VAR |  iSport.cz
Portugalsko - Švýcarsko 4:0: Ronaldo zářil, hattrick mu sebral VAR | iSport.cz

Maroko - Portugalsko 1:0 na MS ve fotbale 2022 v Kataru | iSport.cz

Tabulka střelců na MS ve fotbale 2022 v Kataru - Sport.cz

Dva góly za pět minut a spálené šance. Portugalsko - Česko 2:0 |  Reprezentace | FOTBAL.CZ
Dva góly za pět minut a spálené šance. Portugalsko - Česko 2:0 | Reprezentace | FOTBAL.CZ

Portugalsko si doma poradilo se Švýcarskem, dvakrát se trefil Ronaldo |  ČeskéNoviny.cz
Portugalsko si doma poradilo se Švýcarskem, dvakrát se trefil Ronaldo | ČeskéNoviny.cz

10 EVROPA LIGA MISTRŮ FO

Portugalsko vs. Španělsko [27.9. ve 20:45] fotbalová Liga národů |  BetArena.cz
Portugalsko vs. Španělsko [27.9. ve 20:45] fotbalová Liga národů | BetArena.cz

Liga národů 2022/23: Program a kdy hrají Češi? - Sport.cz

Fotbalisté utrpěli s Portugalci debakl 0:4 a klesli na poslední místo |  ČeskéNoviny.cz
Fotbalisté utrpěli s Portugalci debakl 0:4 a klesli na poslední místo | ČeskéNoviny.cz

Liga národů 2022 - tabulka, skupiny. zápasy | iSport.cz

Liga národů: Španělé remizovali s Portugalci 1:1, skupinu vedou Češi |  iSport.cz
Liga národů: Španělé remizovali s Portugalci 1:1, skupinu vedou Češi | iSport.cz

Legionáři: Hložek dal premiérový gól, Královi ho vzal VAR. Trmal znovu s  nulou | Livesport.cz
Legionáři: Hložek dal premiérový gól, Královi ho vzal VAR. Trmal znovu s nulou | Livesport.cz

Liga národů: Portugalsko doma rozebralo Švýcary, dvakrát se trefil Ronaldo  - Aktuálně.cz
Liga národů: Portugalsko doma rozebralo Švýcary, dvakrát se trefil Ronaldo - Aktuálně.cz