Home

Hojně játra kdykoli fotbal poločas trepka nezaměstnanost časový úsek

eFotbal.cz » Liga mistrů : Padla Plzeň se ctí? Nebo to byl katastrofální  poločas hrůzy groteskního českého mistra? Falešný alib
eFotbal.cz » Liga mistrů : Padla Plzeň se ctí? Nebo to byl katastrofální poločas hrůzy groteskního českého mistra? Falešný alib

Suverénní první poločas. Slavia si poradila s Duklou a po výhře 4:1 je v  osmifinále poháru | Fotbal | Lidovky.cz
Suverénní první poločas. Slavia si poradila s Duklou a po výhře 4:1 je v osmifinále poháru | Fotbal | Lidovky.cz

SK Slavia Praha on Twitter: "⏲️ POLOČAS | Máme za sebou napínavý první  poločas, který sice nepřinesl góly, za to ale přinesl bojovný fotbal se  spoustu soubojů. Nejblíže ke skórování byl Nicolae
SK Slavia Praha on Twitter: "⏲️ POLOČAS | Máme za sebou napínavý první poločas, který sice nepřinesl góly, za to ale přinesl bojovný fotbal se spoustu soubojů. Nejblíže ke skórování byl Nicolae

Výborný první poločas. Madsen? Mimořádný hráč | SK Slavia Praha

Uživatel SK Slavia Praha na Twitteru: „⏲️ POLOČAS | V první půli jsme se  branky nedočkali. Nejblíže k ní měl Taras Kačaraba, kterého zastavil na  čáře Frydrych, a Ondřej Lingr. Tomu vystavilo
Uživatel SK Slavia Praha na Twitteru: „⏲️ POLOČAS | V první půli jsme se branky nedočkali. Nejblíže k ní měl Taras Kačaraba, kterého zastavil na čáře Frydrych, a Ondřej Lingr. Tomu vystavilo

Promrhali jsme poločas, takhle se hrát nedá, stydí se Slováci za remízu s  Maltou - Aktuálně.cz
Promrhali jsme poločas, takhle se hrát nedá, stydí se Slováci za remízu s Maltou - Aktuálně.cz

Co je to poločas ve fotbale? - Pro sportování

Promarněný poločas v Hlinsku už Trutnov po přestávce nenapravil - Fotbal -  Sport - Trutnovinky
Promarněný poločas v Hlinsku už Trutnov po přestávce nenapravil - Fotbal - Sport - Trutnovinky

SPARŤANKA: Ne vždy bude stačit jen poločas | Fotbal | Lidovky.cz

FK Mladá Boleslav

Čáslavská juniorka držela krok pouze první poločas :: Regionální  zpravodajství
Čáslavská juniorka držela krok pouze první poločas :: Regionální zpravodajství

Jihlavský hráč běžel sám na branku Plzně, sudí ale ukončil poločas | Fotbal  | Lidovky.cz
Jihlavský hráč běžel sám na branku Plzně, sudí ale ukončil poločas | Fotbal | Lidovky.cz

Půltucet za poločas, jednadvacítka smetla outsidera. V baráži musíme  porazit kohokoliv, říká Karabec - Sport.cz
Půltucet za poločas, jednadvacítka smetla outsidera. V baráži musíme porazit kohokoliv, říká Karabec - Sport.cz

Lvíčata předvedla poločas snů | Reprezentace | FOTBAL.CZ

V Belgii jen poločas nestačil | Reprezentace | FOTBAL.CZ

Slovakia Cup: Lepší druhý poločas prohru s Tureckem neodvrátil |  Reprezentace | FOTBAL.CZ
Slovakia Cup: Lepší druhý poločas prohru s Tureckem neodvrátil | Reprezentace | FOTBAL.CZ

U17 - NADĚJE ŽILA JEN POLOČAS

Dominantní druhý poločas, Plzeň veze z Opavy výhru | Týden.cz

Trenér Trousil si vytelefonoval vítězství. MFK Vyškov porazil Otrokovice -  Vyškovský deník
Trenér Trousil si vytelefonoval vítězství. MFK Vyškov porazil Otrokovice - Vyškovský deník

Poločas v Premier League: Formuje se bitva o záchranu - Seznam Zprávy

eFotbal.cz » Česká liga : Slavie rozebrala Spartu za poločas, Řezníček  sestřelil Pardubice hattrickem, Boleslav a Slovácko otá
eFotbal.cz » Česká liga : Slavie rozebrala Spartu za poločas, Řezníček sestřelil Pardubice hattrickem, Boleslav a Slovácko otá

Kácovu v Jílovém nevyšel první poločas, ve kterém čtyřikrát inkasovali -  Kutnohorský deník
Kácovu v Jílovém nevyšel první poločas, ve kterém čtyřikrát inkasovali - Kutnohorský deník

Balkánský fotbal CZ/SK - ONLINE: EURO 2016 Poločas: Chorvatsko zaslouženě  vede po poločase nad Tureckem 1-0 po nádherném gólu Luky Modriće. Utkání má  velké grády, rozhodčí zápas ale trošku nezvládá. Poločas: Turecko
Balkánský fotbal CZ/SK - ONLINE: EURO 2016 Poločas: Chorvatsko zaslouženě vede po poločase nad Tureckem 1-0 po nádherném gólu Luky Modriće. Utkání má velké grády, rozhodčí zápas ale trošku nezvládá. Poločas: Turecko

Fotbal na Balkáně - |🟡FK Podgorica 2:0 OFK Titograd🔴| První poločas byl  zápas vyrovnaný, ve druhém se vše změnilo. Ačkoliv Titograd hrál ve druhé  půlce v deseti, kopal penaltu, kterou však kapitán
Fotbal na Balkáně - |🟡FK Podgorica 2:0 OFK Titograd🔴| První poločas byl zápas vyrovnaný, ve druhém se vše změnilo. Ačkoliv Titograd hrál ve druhé půlce v deseti, kopal penaltu, kterou však kapitán

Fotbal ve výsledcích: Souboj Třebových pro Českou, choceňský poločas snů

Pudhorocký: Poločas nebyl špatný, pak už na obrat nebyla síla |  Reprezentace | FOTBAL.CZ
Pudhorocký: Poločas nebyl špatný, pak už na obrat nebyla síla | Reprezentace | FOTBAL.CZ