Chanovice uspěly popáté v řadě. Fotbal si užíváme, hlásí kapitán mužstva -  Klatovský deník
Chanovice uspěly popáté v řadě. Fotbal si užíváme, hlásí kapitán mužstva - Klatovský deník

Chanovice na body nedosáhly - Klatovský deník

FOTBAL - ŠumavaNet.CZ - Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko

Fotbal Chanovice

FOTOGALERIE: Nebyl to jednoduchý zápas, uznal Janda po výhře nad  Chanovicemi - Klatovský deník
FOTOGALERIE: Nebyl to jednoduchý zápas, uznal Janda po výhře nad Chanovicemi - Klatovský deník

Fotbal: Chanovice - zprávy

TJ HAAS CHANOVICE , Chanovice - Živéfirmy.cz

FK Svéradice - TJ Pfeifer Chanovice, 2.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. B,  2022-2023 | fotbalunas.cz
FK Svéradice - TJ Pfeifer Chanovice, 2.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2022-2023 | fotbalunas.cz

ZŠ a MŠ Chanovice | Galleries

Stod - Chanovice fotbal.zestoda.net - YouTube

TJ Pfeifer Chanovice - Home | Facebook

2002 – Cheb: Drama s Chanovicemi skončilo výhrou 3:2 (TV Západ) | BLOG -  Karlovarský kraj
2002 – Cheb: Drama s Chanovicemi skončilo výhrou 3:2 (TV Západ) | BLOG - Karlovarský kraj

Plzeňský kraj

Z utkání minižáků Chanovice - Luby - Foto Chanovic - Fotogalerie

TJ SUŠICE fotbal - Chanovice - TJ Sušice 1:2 (1:1) Branky: Dominik Vašák,  Ondra Míčka Klobouk dolu před všemi aktéry dnešního utkání, odehrát 90  minut v tomto horku si zaslouží uznání. Padly
TJ SUŠICE fotbal - Chanovice - TJ Sušice 1:2 (1:1) Branky: Dominik Vašák, Ondra Míčka Klobouk dolu před všemi aktéry dnešního utkání, odehrát 90 minut v tomto horku si zaslouží uznání. Padly